menu>
  • pl
  • en

Talent Hunters

ŁOWCY TALENTÓW

znajdziemy PRACOWNIKA,

jakiego szukasz

znajdziemy TALENT,

jakiego szukasz

znajdziemy ukryty TALENT

także dla Twojej firmyPomoc w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej

Rozmowa o pracę wcale nie musi być stresująca!

Rozmowa kwalifikacyjna - niezależnie od stanowiska - jest na ogół dość stresującym przeżyciem, a pod wpływem stresu jej uczestnik często nieświadomie popełnia szereg błędów, które rzutują na jego odbiór przez rozmówcę. To właśnie dlatego warto, by spotkanie z pracodawcą zostało poprzedzone odpowiednim przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej. Zdobycie wiedzy na temat procesu rekrutacji pozwala wzmocnić pewność siebie, dzięki której znacznie zwiększają się szanse na otrzymanie wymarzonego stanowiska.

Indywidualnie dopasowane rozwiązania

Odpowiednie przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej jest przydatne większości osób poszukujących pracy. Szczególnie trudno jest odnaleźć się w sytuacji rozmowy kwalifikacyjnej osobom, które bardzo długo pracowały w jednym miejscu i długo nie zmieniały pracy. Pomoc w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej konieczna jest też osobom powracającym na rynek pracy po przerwie, bądź będącym w wieku, w którym trudniej jest znaleźć pracę.

Zakres wsparcia jest ustalany każdorazowo indywidualnie, w zależności od potrzeb każdej osoby. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej może obejmować: pomoc w sporządzeniu dokumentów aplikacyjnych, szkolenie z autoprezentacji lub szkolenie z zakresu poruszania się po rynku pracy. Pomoc w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej może być poprzedzona audytem personalnym, a więc analizą mocnych i słabych stron.

Czego można się od nas dowiedzieć?

Przede wszystkim tego, na jakie obszary wiedzy oraz doświadczenia najczęściej zwracają uwagę rekruterzy oraz jak przekazywać informacje na swój temat w sposób prosty i zrozumiały dla rozmówcy. Niezmiernie istotnym elementem przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej jest umiejętność zaprezentowania swoich atutów. Podpowiadamy, w jaki sposób zaprezentować siebie (sztuka autoprezentacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej) i w jaki sposób radzić sobie z trudnymi i nietypowymi sytuacjami rekrutacyjnymi.

Po analizie dotychczasowej sytuacji zawodowej, dokładamy wszelkich starań, by przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej było jak najbardziej efektywne, a jego uczestnik czuł się w pełni przygotowany do podjęcia rozmów z potencjalnym nowym pracodawcą.

TALENT HUNTERS | Doradztwo personalne | Firma rekrutacyjna Adres: Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe