menu>
  • pl
  • en

Talent Hunters

ŁOWCY TALENTÓW

znajdziemy PRACOWNIKA,

jakiego szukasz

znajdziemy TALENT,

jakiego szukasz

znajdziemy ukryty TALENT

także dla Twojej firmyBadanie opinii i nastrojów pracowników

Komu i kiedy przydaje się badanie satysfakcji pracowników?

Jeśli cenią sobie Państwo zaufanych i doświadczonych pracowników, których wiedza i doświadczenie mają wpływ na rozwój Państwa firmy i jeśli chcieliby Państwo takich pracowników zatrzymać na dłużej, to warto skorzystać z badania, które jest doskonałym narzędziem do osiągnięcia korzyści na polu Pracodawca - Pracownik. Badanie opinii i nastrojów pracowników to bardzo istotne narzędzie polityki personalnej, pozwalające między innymi poznać poziom satysfakcji z pracy, poznać symptomy i przyczyny pojawiających się w organizacji problemów, poznać opinie i oczekiwania pracowników. Zdiagnozowanie tych obszarów umożliwia zawczasu wprowadzenie zmian, zapobiegając tym samym odpływowi najcenniejszych pracowników.

Umiejętność pozyskania do firmy zdolnych i wykwalifikowanych pracowników to zaledwie połowa sukcesu, najważniejsze jest bowiem utrzymanie takich osób, docenienie ich i zapewnienie odpowiednich możliwości rozwoju, a także ciągłe dbanie o odpowiedni poziom ich zmotywowania do pracy. Badanie satysfakcji pracowników przeprowadzone przez firmę zewnętrzną, jaką jest Talent Hunters, zagwarantuje pracownikom poufność i anonimowość, a tym samym - jego wyniki będą jak najbardziej obiektywne i miarodajne. Da to Państwu możliwość podjęcia w porę odpowiednich działań mających na celu zapewnienie długofalowej, owocnej współpracy z dotychczasowymi pracownikami. Badanie takie ma również duży wpływ na wizerunek Pracodawcy - jako podmiotu interesującego się klimatem panującym w organizacji. Dla Pracownika niezwykle istotna jest świadomość, że Pracodawca troszczy się o jego rozwój i poziom motywacji do pracy.

Jak działamy?

W zależności od indywidualnych potrzeb każdej firmy, dopasowujemy odpowiednie narzędzia badawcze. Istotne jest dla nas, jaka sytuacja skłoniła firmę do podjęcia decyzji o zleceniu badania. To kwestia kluczowa dla odpowiedniego zdiagnozowania opinii pracowników, ich potrzeb czy nastrojów panujących w danej organizacji.

Odpowiedni dobór narzędzi badawczych, poufność i anonimowość badania, pozwalają sporządzić raport, na podstawie którego Pracodawca ma szanse na dokonanie zmian, które pozwolą uniknąć utraty cennych pracowników, bądź pozwolą zapobiec pojawieniu się problemów w przyszłości.

Nie można zapominać, o tym, jak ważnym dla rozwoju firmy jest poziom zadowolenia zatrudnionych w niej osób. Aktywnie wspieramy Państwa w zakresie badania opinii i poziomu zadowolenia pracowników, co ma przełożenie na Państwa sukces .

TALENT HUNTERS | Doradztwo personalne | Firma rekrutacyjna Adres: Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe