menu>
  • pl
  • en

Talent Hunters

ŁOWCY TALENTÓW

znajdziemy PRACOWNIKA,

jakiego szukasz

znajdziemy TALENT,

jakiego szukasz

znajdziemy ukryty TALENT

także dla Twojej firmyAudyt personalny - diagnoza potencjału

 

Trudno jest samemu obiektywnie określić swoje słabe i silne strony. Z trudem przychodzi to zwłaszcza osobom, które długo pracowały na jednym stanowisku, a chciałyby spróbować swoich sił w innym obszarze. Audyt personalny jest więc narzędziem pozwalającym zbadać swój potencjał zawodowy, określić predyspozycje oraz słabe i mocne strony. Ma na celu pomoc w podjęciu decyzji o możliwych kierunkach zmiany.

Świadomość własnych kompetencji przyczynia się do wzrostu pewności siebie w kontaktach z potencjalnymi pracodawcami, a tym samym – do wzrostu szans na znalezienie nowej, satysfakcjonującej pracy. Pomaga też podjąć decyzję o przekwalifikowaniu się i zmianie dotychczasowej ścieżki zawodowej, czego coraz częściej wymaga obecny rynek pracy.

Dobrze przeprowadzony audyt personalny wymaga zastosowania zróżnicowanych narzędzi i technik, dzięki którym jego uczestnik ma możliwość otrzymania wyczerpującego i kompleksowego raportu na swój temat. Wyposażony  w takie informacje może podejmować decyzje o swojej dalszej ścieżce zawodowej.

Audyt personalny jest bardzo pomocny dla osób, które nagle tracą pracę i trudno im się odnaleźć na rynku pracy, bądź osobom, które były przez dłuższy czas nie aktywne zawodowo.

 

 

TALENT HUNTERS | Doradztwo personalne | Firma rekrutacyjna Adres: Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe