menu>
  • pl
  • en

Talent Hunters

ŁOWCY TALENTÓW

znajdziemy PRACOWNIKA,

jakiego szukasz

znajdziemy TALENT,

jakiego szukasz

znajdziemy ukryty TALENT

także dla Twojej firmyRekrutacja

Selekcja pracowników

 

Czy są Państwo na etapie aktywnego poszukiwania pracowników i zastanawiają się Państwo, jak dotrzeć do najlepszych kandydatów? Zadanie takie, jak rekrutacja specjalistów, najlepiej powierzyć profesjonalistom w tym zakresie. Talent Hunters - firma doradztwa personalnego z Poznania - może być dla Państwa optymalnym partnerem. Choć nasza siedziba mieści się w Poznaniu, stolicy Wielkopolski, współpracujemy z firmami z całego kraju, również z zagranicy.

Dzięki sprawdzonym procedurom działań w zakresie poszukiwań metodami tradycyjnymi, jak i bezpośrednimi (direct serach / executive serach), przeprowadzona przez nas rekrutacja pracowników zawsze okazuje się skuteczna. Z pełnym zaangażowaniem i w zindywidualizowany sposób podchodzimy do każdego zlecenia, dlatego też grono naszych zadowolonych klientów cały czas się powiększa.

Rekrutowanie pracowników - istotny proces 

 
Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Robimy wszystko, by zaproponowana przez nas oferta odpowiadała Państwa oczekiwaniom, a efekty naszych działań dawały optymalny rezultat, na który oferujemy wielomiesięczne gwarancje.

Trzon naszej działalności stanowi poszukiwania pracowników na stanowiska od samodzielnych, specjalistycznych, przez managerskie, na najwyższym managemencie skończywszy (Executive Search). Talent Hunters może zaoferować Państwu rozmaite narzędzia i techniki rekrutacji, pozwalające dotrzeć do najlepszych kandydatów na rynku.
Specjalizujemy się przede wszystkim w poszukiwaniu pracowników na stanowiska trudne, przy których niejednokrotnie jedynym sposobem dotarcia do najlepszych kandydatów są poszukiwania bezpośrednie (direct search).

Przeprowadzana przez nas rekrutacja pracowników to każdorazowo indywidualnie rozwiązanie, „szyte na miarę” danego Klienta i dostosowane do jego konkretnych potrzeb. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z opcji zapytania ofertowego, na tej podstawie przygotujemy szczegółową ofertę procesu rekrutacji, która pozwoli Państwu zorientować się, na jakich zasadach pracujemy.

Co świadczy o naszym sukcesie?

 
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, odnoszącą sukcesy w branży doradztwa personalnego. Potwierdzeniem naszej skuteczności jest stale rosnące grono zadowolonych klientów. W przekonaniu o wysokiej jakości naszych usług, możemy zaoferować Państwu wielomiesięczne gwarancje na pracowników wyłonionych za pomocą naszych rekrutacji.
 
TALENT HUNTERS | Doradztwo personalne | Firma rekrutacyjna Adres: Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe