menu>
 • pl
 • en

Talent Hunters

ŁOWCY TALENTÓW

znajdziemy PRACOWNIKA,

jakiego szukasz

znajdziemy TALENT,

jakiego szukasz

znajdziemy ukryty TALENT

także dla Twojej firmySzkolenia z rekrutacji i selekcji pracowników

Talent Hunters oferuje również szkolenia biznesowe, związane przede wszystkich z obszarem rekrutacji i selekcji, assessment / development center oraz z tematyką sprzedażową.

SZKOLENIA Z REKRUTACJI, SELEKCJI ORAZ ASSESSMENT / DEVELOPMET CENTER

Nie zawsze firmy dysponują budżetem pozwalającym na zlecenie rekrutacji na zewnątrz; niekiedy też polityka wewnętrzna firmy nakazuje prowadzenie poszukiwań pracowników we własnym zakresie. W takiej sytuacji – ogromną pomocą dla pracowników działów personalnych oraz managerów, rekrutujących do swoich działów, okaże się możliwość skorzystania ze szkoleń, na których poznają narzędzia i metody służące do efektywniejszej rekrutacji i unikania błędów rekrutacyjnych. Szkolenie z rekrutacji i selekcji pozwoli dowiedzieć się, jak przeprowadzić cały proces rekrutacji,  by zwieńczony został sukcesem.

Talent Hunters to firma doradztwa personalnego wspierająca swoich Klientów w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów już od 2001 r. , dlatego uczestnicy organizowanych przez nią szkoleń mają możliwość skorzystania z jej unikalnym know – how i uzyskują dostęp do jej bogatych doświadczeń.

Bardzo ważne jest, by wybrany pracownik wpisywał się w klimat organizacyjny firmy, dlatego ogromne znaczenie ma dokładne zbadanie  predyspozycji i kompetencji wybranych kandydatów przed podjęciem ostatecznej decyzji o zatrudnieniu. Pomocne w takich wyborach okazuje się Assessment Centre.

Często firmy podejmują decyzje o rekrutacji wewnętrznej, mają jednak obawy co do faktycznych predyspozycji poszczególnych kandydatów do objęcia nowego stanowiska. W takiej sytuacji – sprawdzi się Development Centre, pomocne w określeniu potencjału zasobów ludzkich organizacji. Szkolenie z zakresu projektowania i prowadzenia Assessment / Development Centre przygotuje pracowników działów personalnych lub managerów różnych działów do samodzielnego przygotowania narzędzi diagnostycznych, jakimi są AC lub DC oraz do przeprowadzenia badania w ramach organizacji.

Wybrane tematy szkoleń:

 1. Tajniki skutecznej rekrutacji i selekcji (formuła  1 lub 2-dniowa)
 2. Tajniki warsztatu head – huntera (formuła 1-dniowa)
 3. Prowadzenie skutecznych rozmów kwalifikacyjnych (formuła 1 – dniowa)
 4. Wywiad behawioralny (formuła 1-dniowa)
 5. Projektowanie i przeprowadzanie Assessment / Development Cente (formuła 1 dniowa)
 6. Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z uwzględnieniem różnic międzypokoleniowych (formuła 1 – dniowa)

Szkolenia realizowane są w konwencji zamkniętej, i są one „szyte na miarę”, dlatego szczegółowy program jest zawsze dopasowywany indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Bardzo istotne jest dla nas także szczegółowe poznanie potrzeb poszczególnych uczestników, bowiem tylko takie podejście gwarantuje im maksimum korzyści i efektywne wykorzystanie czasu szkolenia.

SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE

Dział sprzedaży to ten, który ma zazwyczaj największy wpływ na wynik biznesowy firmy, dlatego tak istotne są dobre szkolenia biznesowe dla handlowców. Dzięki oferowanym przez nas szkoleniom – Państwa handlowcy podniosą swoje kompetencje sprzedażowe, a tym samym - przyczynią się do poprawy wyników finansowych i wzrostu rozpoznawalności marki. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami, praktykami sprzedaży, którzy dzięki pasji oraz połączeniu doświadczenia sprzedażowego z trenerskim mogą się przyczynić do sukcesu Państwa organizacji.

Wybrane tematy szkoleń:

 1. Profesjonalna prezentacja handlowa w terenie
 2. Praca z „trudnym klientem”
 3. Techniki wywierania wpływu
 4. Techniki kreowania potrzeb
 5. Negocjacje handlowe
 6. Pokonywanie obiekcji
 7. Planowanie miesiąca/ tygodnia / dnia
 8. Telefoniczna perswazyjna rozmowa handlowa
 9. Zarządzanie procesem reklamacji
 10. Marchandising i praca z POS

INNE WYBRANE TEMATY SZKOLEŃ BIZNSOWYCH

 1. Zarządzanie sobą w czasie
 2. Komunikacja w zespole (role w zespole, dysfunkcje w zespole)
 3. Prezentacje publiczne
 4. Windykacja należności
 5. Rozwiązywanie konfliktu

Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek innych zapotrzebowań,  jesteśmy w stanie zaoferować także szkolenia biznesowe z innych obszarów.

 

COACHING

Coaching biznesowy pozwala wydobyć z uczestnika ukryty potencjał,  rozwinąć predyspozycje, bądź nabyć nowe kompetencje. Po kilku sesjach uczestnicy przekonują się, że wykonana przez nich praca prowadzi do osiągnięcia zamierzonych celów i doświadczają, jak ważne jest to narzędzie i jak dużą może służyć pomocą w pracy managera.

TALENT HUNTERS | Doradztwo personalne | Firma rekrutacyjna Adres: Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań
realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe